Totuuden anatomia | Livtv.fi

Totuuden anatomia

Totuuden anatomia

Täydellisten naisten Dana Delanyn tähdittämä sarja kertoo neurokirurgi Megan Huntista, joka joutui auto-onnettomuudessa loukkaannuttuaan vaihtamaan alaa ja ryhtymään kuolinsyyntutkijaksi. Megan on aina ollut täydellisen omistautunut työlleen, ja se on maksanut hänelle sekä avioliiton että tyttären huoltajuuden. Huippupätevä ja omapäinen Megan yrittää nyt oppia olemaa työn ohessa myös äiti ja rakentaa uudelleen suhdetta tyttäreensä. Dana Delanyn lisäksi Totuuden anatomia -sarjan keskeisissä rooleissa nähdään Jeri Ryan (Star Trek: Voyager, Käytäväpeliä), John Carroll Lynch (Suljettu saari, Hölmö hullu rakkaus), Nicholas Bishop (Äitini Frank), Sonja Sohn (Bringing Out the Dead, Langalla), Geoffrey Arend (Onnellinen perhe, (500) Amerikkalainen draamasarja.
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo (S)
07:25
Disney esittää: Stitch! (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
07:55
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:25
Merieläinten pelastajat
08:55
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:15
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:25
Hotellit haltuun
10:20
Sarahin sisustusvinkit
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:30
Koiralle koti
15:40
Korealaisen keittiön aakkoset
16:15
Sokkokokki
17:15
Frasier (S)
17:45
SM-liiga Play-offs Extra
17:50
Adoptoidut
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:00
MasterChef VIP
20:57
Keno
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Holmes NYC (12)
23:00
SM-liiga Play-offs Extra
23:05
Beck: Tuntematon lähettäjä (16)
01:05
NCIS Rikostutkijat (12)
02:05
Frasier (S)
02:35
Holmes NYC (12)
03:25
Neljän tähden illallinen
03:55
Neljän tähden illallinen
04:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:05
Ostosruutu
08:05
Onnenarpa
09:35
LIVE: Tiedä ja Voita
11:35
Koti Suomessa
12:05
Koti Suomessa
12:35
Britannian paras leipomo
13:30
Leijonan luola Kanada
14:25
Los Angelesin tatuointitarinat
15:20
Top Chef
16:15
Hurja remontti
17:10
Leijonan luola Kanada
18:05
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (12)
21:00
Haasta Hans
22:00
Poliisit (7)
22:30
Suomen Tulli
23:30
Australian rajalla
00:00
Australian rajalla
00:30
Täysillä tutkaan (S)
01:00
Leijonan luola Kanada
01:55
Los Angelesin tatuointitarinat
02:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
10:05
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10:35
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
11:05
Lauran matkakuvia: Tukholma
11:30
Kodikkaasti vuokralla
12:00
Yhteinen taloprojekti
12:30
Manhattanin äitiyskonsultti (7)
13:25
Häät sulhasen tapaan
14:35
Unelmamökki
15:05
Hurja painonpudotus
16:10
Olet mitä syöt
16:40
Eden
17:10
Pariskunnan superdieetit
18:10
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:40
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:10
Hurja painonpudotus
20:00
Supermarjo ja tytöt 2
21:00
Elokuva: Birds of America (12)
22:45
Good Wife (7)
23:45
Kaksi julkkista ja yhdet häät
00:40
Pariskunnan superdieetit
01:30
Asiaa seksistä (S)
02:25
Hurja painonpudotus
03:20
Käenpesä (7)
04:10
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
LA Ink
19:00
Man Up (7)
19:30
Man Up (S)
19:55
Hero-lyhäri: This is my Office
20:00
Olipa kerran (12)
21:00
Elokuva: Gamer (16)
22:50
Deadwood (12)
23:50
Bunheads (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Playoffs: KalPa - Lukko, 6. Puolivälierä (30.3.)
16:00
SM-liiga: Playoff Extra
16:05
Alppiurheilua: Red Bull SKILLS 2015 (29.3.)
17:00
Inside Sailing
17:30
Moto2: Qatarin osakilpailu (29.3.)
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NBA: Washington Wizards - Houston Rockets (29.3.)
21:30
The Season
22:00
SM-liiga Playoffs: Tappara - HIFK, 5. Puolivälierä (28.3.)
00:00
Gillette World Sport
00:30
Volvo Ocean Race: Auckland, Leg Start
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NASCAR: Martinsville (29.3.)
17:30
SM-liigan viikkomakasiini
18:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
18:30
SM-liiga Playoffs: KalPa - Lukko, 6. Puolivälierä (30.3.)
20:30
Rallin F-Cup: Lahti
21:00
NASCAR Highlights: Martinsville
22:00
Championship: Wolverhampton - Derby (20.3.)
00:00
SM-liiga: Playoff Extra
00:05
UEFA Europa League: Maalikooste (19.3.)
01:05
Air & Style Tour: Innsbruck
01:35
Extreme Sailing