Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:25
Onnenarpa
07:55
Bumba (S)
08:05
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
08:30
Jaksa paremmin
09:00
Huvila & Huussi
10:00
SM-liigan viikkomakasiini
10:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11:00
Elixir
11:30
Elixir Sport
12:00
Melissa & Joey (S)
12:30
Melissa & Joey (S)
13:00
Frasier (S)
13:30
Frasier (S)
14:00
Frasier (S)
14:30
Frasier (7)
15:00
Totuuden anatomia (12)
15:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
16:00
Kuudes aisti (12)
17:00
Tulossa: Adoptoidut (S)
17:05
Elokuva: Haltiatar Cassie ja kutsumaton vieras (7)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
The Voice of Finland
20:00
Loirinuotiolla
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Unbreakable - särkymätön (16)
23:05
Tulossa: Adoptoidut (S)
23:10
SM-liigan viikkomakasiini
23:40
Nelonen Pro: Moor Gääs
00:10
Kuudes aisti (12)
01:05
Kuudes aisti (12)
02:00
Suomen huutokauppakeisari
02:50
Suomen Tulli
03:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:55
Onnenarpa
09:25
MasterChef Australia
10:45
MasterChef Australia
11:40
Kuuluisat kuppilat
12:05
Kuuluisat kuppilat
12:35
Hurja remontti
13:30
Hurja remontti
14:25
Talent USA
15:15
Pomo piilossa
16:10
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
17:05
Haasta Hans
18:05
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
19:05
Anthony Bourdain maailmalla
20:00
Panttilainaamo
20:30
Panttilainaamo
21:00
Suomen paras leipomo
22:00
Poliisit (S)
22:30
Poliisit (S)
23:00
Poliisit (S)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Martina ja hengenpelastajat (7)
01:00
Täysillä tutkaan (S)
01:30
Outoa vai mitä? (12)
02:30
Appivanhemmilla kylässä (16)
03:00
Entisöintipaja
03:30
Entisöintipaja
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Onnenarpa
09:00
Kellyn sisustussalaisuudet
09:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
10:00
Sarahin talo
10:30
Lapsiperheen taloprojekti
11:00
Kirstien värkkäilyt
11:55
Himosiivoojat New Yorkissa
12:50
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
13:20
Nätti nakuna
14:20
Hurja painonpudotus
15:15
Hurja painonpudotus
16:10
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
17:05
Neljät häät Amerikassa
18:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
19:00
Nätti nakuna
20:00
Pappien tekopyhät tyttäret (S)
20:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
21:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
22:00
Greyn anatomia (12)
23:00
Sinkkulaiva USA (7)
00:00
Kieroilevat kaunottaret (S)
00:55
Hawthorne (7)
01:50
Asiaa seksistä (S)
02:50
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
NYC 22 (12)
18:50
NYC 22 (12)
19:40
NYC 22 (12)
20:30
NYC 22 (7)
21:25
Hero-lyhäri: This is my Office
21:30
Hero-lyhäri: This is my Office
21:35
Under the Dome (12)
22:25
Under the Dome (12)
06:00
SM-liiga: KalPa - Ässät (27.1.)
08:00
SM-liiga: Ässät - Pelicans (31.1.)
10:00
NBA: Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers (31.1.)
12:00
Rallicrossin MM-sarja: Argentiina (29.11.)
14:00
NFL: Seattle Seahawks - Green Bay Packers (18.1.)
17:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
17:30
SM-liiga: Tappara - HIFK (30.1.)
19:30
SM-liigan viikkomakasiini
20:00
NBA Action
20:30
NBA Inside Stuff
21:00
NBA LIVE: New York Knicks - Los Angeles Lakers
00:00
NFL: Road to the Superbowl
01:00
Super Bowl XLIX LIVE: Seattle Seahawks - New England Patriots
06:00
UEFA Europa League: HJK - Torino (6.11.)
08:00
UEFA Europa League: Club Brugge - HJK (11.12.)
10:00
Rallin F-Cup: Heinola
10:30
NFL: New England Patriots - Baltimore Ravens (10.1.)
13:00
NFL GameDay
13:30
Pro-Dokumentti: Football Giants in Dubai
14:00
SM-liigan viikkomakasiini
14:30
SM-liiga: HPK - Lukko (29.1.)
16:30
Nelonen Pro: Moor Gääs
17:00
NBA: Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers (31.1.)
19:00
Superbowl XLVIII: Seattle Seahawks - Denver Broncos
22:00
SM-liiga: Ässät - Pelicans (31.1.)
00:00
NFL: Road to the Superbowl
01:00
Super Bowl XLIX LIVE: Seattle Seahawks - New England Patriots