Nashville | Livtv.fi

Nashville

Nashville

Nashville on draamasarja, joka kertoo ihmissuhteista musiikkibisneksen kulisseissa. Kirkkaimmatkin supertähdet tietävät, että huipulla tuulee ja takanasi on aina joku, joka on valmis viemään paikkasi - ja että rakkaus ei ole helppoa niillekään, joita koko maailma ihailee. Sarjan keskeiset henkilöt ovat nuori, kaunis ja kunnianhimoinen supertähti Juliette Barnes (Hayden Panettiere), herkkä aloitteleva laulaja Scarlett O'Connor (Clare Bowen) ja parikymmentä vuotta listoja hallinnut Rayna Jaymes (Connie Britton). Miehiä heidän elämässään näyttelevät Charles Esten, Eric Close, Powers Boothe, Sam Palladio ja Jonathan Jackson. Amerikkalainen draamasarja.

Ohjelmistossa

Tuotantokausi 2 › Ruutu+

Musiikkibisneksestä kertovan draamasarjan Nashvillen toisella tuotantokaudella Rayna saa päänvaivakseen hänen levy-yhtiönsä uuden johtajan ja Juliette puolestaan jatkaa oman tyylinsä etsimistä ja huomaa, että virheisiin ei ole varaa, kun uusia, lahjakkaita artisteja ilmestyy hänen kannoilleen. Sarjan keskeiset henkilöt ovat nuori, kaunis ja kunnianhimoinen supertähti Juliette Barnes (Hayden Panettiere), herkkä aloitteleva laulaja Scarlett O'Connor (Clare Bowen) ja parikymmentä vuotta listoja hallinnut Rayna Jaymes (Connie Britton). Amerikkalainen draamasarja.
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
Lazy Town (S)
07:15
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (S)
07:40
Lego Star Wars (7)
08:05
Angry Birds Toons (S)
08:10
Star Wars Rebels (7)
08:30
Lego Legends of Chima (7)
08:55
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Ostosruutu
09:40
Ostosruutu - VitaPrism
10:10
Koru-TV
11:10
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Eläinsairaala (S)
14:15
Eläinsairaala (S)
14:45
Haapasalo goes lomalle
15:45
Onnenarpa
15:50
Haapasalo goes lomalle
16:50
Matkaoppaat
17:20
Matkaoppaat
17:50
Matkaoppaat
18:20
Matkaoppaat
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
Hauskat kotivideot
20:30
Neste Ralli Finland LIVE: Harju 2
21:30
Keno
21:35
Scary Movie 3 (16)
23:25
Neste Ralli Finland: Perjantain parhaat
23:55
Cocktail (12)
02:00
Matka tarinoiden saarelle (7)
03:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
10:00
Koru-TV
11:00
LIVE: Tiedä ja Voita
12:00
Guinness World Records
13:00
Hurja remontti
14:00
Hell's Kitchen
14:55
Rikkaiden panttilainaamo
15:55
Team Ahma (7)
16:25
Team Ahma (7)
16:55
Team Ahma (7)
17:25
Team Ahma (7)
18:00
Leijonan luola Kanada
18:55
MasterChef Australia
20:00
Haapasalo Goes America (S)
21:00
Kill Arman (12)
21:30
Kill Arman (12)
22:00
Amerikan kovimmat keräilijät
23:00
Amerikan kovimmat keräilijät
00:00
Panttilainaamo Louisiana
00:30
Panttilainaamo Louisiana
01:00
Panttilainaamo Louisiana
01:30
Panttilainaamo Louisiana
02:00
Firmat kuntoon
03:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Candice sisustaa
09:30
Eden
10:00
Eden
10:30
Remppa vai muutto
11:30
Supernanny Euroopassa (7)
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Candice sisustaa
14:30
Candice sisustaa
15:00
Neljät häät Amerikassa
16:00
Tanssin superäidit
16:55
Me Naiset esittää: #evek
17:05
Sinkkuillallinen
18:05
Suomen kaunein mökki
19:05
Neljät häät Amerikassa
20:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
20:58
Keno
21:00
Bachelor Suomi (S)
22:00
Unelmien poikamiestyttö
00:00
Sinkkuillallinen
01:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
01:55
Maailman övereimmät juhlat (S)
02:55
Neljät häät Amerikassa
03:55
Ennustaja-TV
08:50
Twisted (7)
09:35
Twisted (7)
10:20
Twisted (7)
11:05
King & Maxwell (12)
11:55
King & Maxwell (12)
12:40
Mistresses (12)
13:25
Twisted (7)
14:10
Twisted (7)
14:55
Twisted (12)
15:40
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
16:25
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
17:15
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
19:00
King & Maxwell (12)
20:00
King & Maxwell (12)
21:00
Hot Spot - kuumat paikat (16)
23:20
Piraija 3D (18)
01:00
Tosiputki: Dexpedition (7)
01:30
Tosiputki: Dexpedition (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
PELICANS-VIIKKO: Pelicans - HPK (5.3.)
16:00
PELICANS-VIIKKO: Lukko - Pelicans (8.3.)
18:00
V8 SuperCars: Ipswich, Race 17 (24.7.)
20:15
MM-ralli: Ennakkotunnelmat
20:30
MM-ralli LIVE: Harju 2, Suomi
21:30
MM-rallicross Highlights: Ruotsi
22:20
NASCAR Highlights: Indianapolis
23:25
MM-ralli: Perjantain Parhaat, Suomi
23:55
Vaahteraliiga: Tampere Saints - Seinäjoki Crocodiles (29.7.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Vaahteraliiga: Porvoo Butchers - Helsinki Roosters (22.7.)
16:30
MM-ralli: Suomi, Ennakko
17:00
MM-ralli: Harju 1, Suomi (28.7.)
18:00
Vaahteraliiga: Studio
18:30
Vaahteraliiga LIVE: Tampere Saints - Seinäjoki Crocodiles
21:30
Merimaili
22:00
PELICANS-VIIKKO: KalPa - Pelicans, 1. ottelu (12.3.)
00:00
MM-ralli: Harju 2, Suomi (29.7.)
01:00
Trans World Sport