Miss Suomi 2014 | Livtv.fi

Miss Suomi 2014

Miss Suomi 2014

Miss Suomi -viikolla Livillä nähdään jokaisena arkipäivänä erikoisohjelma, jossa tutustutaan kymmeneen missifinalistiin.
Ma 28.4. klo 21.00 Tomi Björckin kokkikoulu
Ti 29.4. klo 21.00 Jutan supertreenissä
Ke 30.4. klo 21.00 Lotta Hintsan missivinkit
To 1.5. klo 21.00 Matkaoppaana Turkissa
Pe 2.5. klo 21.00 Missistä radiojuontajaksi
Su 4.5. klo 20 Miss Suomi 2014 -finaalilähetys (suora)

Yhteistyössä

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:35
Ostosruutu
07:20
Britannian paras leipomo
08:20
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
08:50
Onnenarpa
10:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Taste
14:50
Britannian paras leipomo
15:50
Vaihdokkaat (7)
16:50
Farmi (S)
17:20
Rob (7)
17:50
Hauskat eläinvideot
17:55
Hansin grillikesä
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Risteyksessä (7)
20:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20:58
Keno
21:00
Elokuva: Vaaleanpunainen pantteri (12)
22:50
Vegas (12)
23:45
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
00:45
Kylmäverisesti sinun (16)
01:50
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:50
Ostosruutu
07:50
Onnenarpa
09:50
LIVE: Tiedä ja Voita
11:50
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12:45
Mahdoton illallinen
13:35
JIM D: Käsittämättömät koneet
14:30
Huijari pilasi elämäni
15:25
Kuuluisat kuppilat
15:55
Hurja remontti
16:50
Hurja remontti
17:45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
18:40
Leijonan luola Kanada
19:35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20:30
Poliisit (7)
21:00
Aatami etsii Eevaa (S)
22:00
Konttori (7)
22:30
Poliisit (12)
23:00
Suomen Tulli
23:55
Vuorien sankarit (7)
00:50
Aatami etsii Eevaa (S)
01:40
Anthony Bourdain maailmalla
02:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
09:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:30
Unelmien talo
09:55
Koirakuiskaaja
10:55
Huippukokki lähtee maalle
11:25
Hotellit haltuun
12:20
Kotikokkien taistelu
13:15
Hulluna leivontaan
13:40
Tuhluriprinsessat
14:10
Emilyn sisustussalaisuudet
14:40
Kiinalaisen keittiön herkut
15:10
Kaisa ja puoli valtakuntaa
16:05
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
17:00
Nätti nakuna
18:00
Neljän tähden illallinen
18:30
Neljän tähden illallinen
19:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
20:00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
21:00
Good Wife (7)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Valheen vangit (12)
23:55
Tulossa: Toisenlaiset äidit (S)
00:00
Täydelliset naiset (12)
00:55
Emily Owens (12)
01:45
Kaisa ja puoli valtakuntaa
02:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Holmes NYC (12)
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Bunheads (S)
19:55
Hero Crew - Uniikki: Pätkätöis
20:05
Kyttäputki: Castle (12)
21:00
Elokuva: Deep Rising - uhka syvyyksistä (16)
22:55
Holmes NYC (12)
23:50
Castle (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
NFL 2014-2015: Seattle Seahawks - Green Bay Packers
16:30
Great Cup 32 Racing Tour
17:00
Merimaili
17:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
18:00
Rallicrossin MM-sarja: Ruotsin osakilpailu (5.7.)
20:00
Superpesis: Alajärvi - Kitee (4.7.)
22:45
Volvo Ocean Race: Göteborg, In-Port Race
00:00
Beach Volley World Tour: Miesten Pronssiottelu & Finaali, Porec (7.6.)
01:00
Global Champions Tour: Monaco
01:30
xCat Power Boats World Series: Cascais
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallin MM-sarja: Puola, 3. kisapäivä
14:30
NASCAR: Daytona (5.7.)
18:00
Ironman Cairns, Great Barrier Reef
19:00
Rallin MM-sarja: Puola, Highlights
20:00
PRO BOXING: Patrick Nielsen vs. Charles Adamu (20.6.)
22:30
NFL 2014-2015: Miami Dolphins - New England Patriots
01:00
Spa Classic
01:30
Inside Sailing