Kaisa ja puoli valtakuntaa | Livtv.fi

Kaisa ja puoli valtakuntaa

Kaisa ja puoli valtakuntaa

Kaisa & Puoli Valtakuntaa -sarjan uudella tuotantokaudella kiinteistökuningattaren valtakunta laajenee entisestään. Hovistailaaja Teuvo Lomanin entistä mittavammat ja näyttävämmät myyntistailaukset saavat tänä keväänä vauhtia monen pitkään myynnissä seisoneen kodin tilanteeseen. Kaisa sen sijaan joutuu keskittymään välillä töiden ohella myös kotiasioihin, sillä pitkään odotettu vauva on saapunut maailmaan. Onneksi kodin ja työn välillä sujuvasti tasapainoileva Kaisa saa entistä useammin apua kasvaneen dream teaminsä jäseniltä. Kotimainen realitysarja.

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:05
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Bubble Guppies (S)
06:30
Transformers Rescue Bots (7)
06:50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:15
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
07:35
Sonic Boom (7)
07:50
Angry Birds Toons (S)
07:55
Angry Birds Piggy Tales (S)
07:58
Angry Birds Stella (S)
08:05
Marvel's Avengers Assemble (7)
08:25
Lego Ninjago (7)
08:50
Sonic Boom (7)
09:05
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Soppa365
09:20
Eläinsairaala (7)
09:50
Leijonan luola USA
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Jääkiekon World Cup: Finaali
16:00
Matkaoppaat
16:35
Onnenarpa
16:40
Soppa365
16:50
Kauppaneuvos Jethro (S)
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset ja sää
19:00
Hauskat kotivideot
20:00
Vain elämää
21:25
Keno
21:30
Nälkäpeli - Vihan liekit (12)
00:20
Radio Suomipop: Suomalaisuuden soundtrack
00:25
Liiga: Illan parhaat
00:30
I Am Number Four (12)
02:40
48 tuntia rikoksesta (7)
03:30
Haapasalo Goes America (7)
04:30
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
10:30
Onnenarpa
11:50
Ostosruutu
13:00
Suomen Tulli
14:00
Taste UK
15:00
Säpinää kannen alla (7)
16:00
Suomen Tulli
17:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
18:00
Leijonan luola USA
19:00
Panttilainaamo
19:30
Panttilainaamo
20:00
Kauppaneuvos Jethro (S)
21:00
Pomo piilossa Suomi (S)
22:00
Arman LIVE
23:00
Ummikot ulkomailla
00:00
Rekkakuskit jäällä (S)
01:00
Grillit huurussa (S)
02:00
Firmat kuntoon
03:00
Villit nettivideot (12)
03:35
Villit nettivideot (12)
04:05
Panttilainaamo Louisiana
04:35
Panttilainaamo Louisiana
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Äitien sota
10:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
11:00
Kadonneen rakkauden jäljillä
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Remppa vai muutto
15:00
Akin ja Ritan rakkausdieetit
16:00
Kadonneen rakkauden jäljillä
17:00
Sinkkuillallinen
18:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
19:00
Rikkaiden deittipalvelu (S)
20:00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20:58
Keno
21:00
Kumman kaa (S)
21:30
Kiss Bang Love Suomi (S)
22:30
Elämä kuin romaani (7)
00:45
Sinkkuillallinen
01:45
Kocktails with Khloé
02:45
Sinkkulaiva
03:15
Sinkkulaiva
03:45
Greyn anatomia (12)
04:45
Ennustaja-TV
08:40
MasterChef Australia All Stars
09:30
MasterChef Australia All Stars
10:20
MasterChef Australia All Stars
11:10
MasterChef Australia All Stars
12:00
Hurja painonpudotus UK
12:50
Hurja painonpudotus UK
13:40
Kanadan rajalla
14:05
Kanadan rajalla
14:30
Kanadan rajalla
14:55
Kanadan rajalla
15:20
Kanadan rajalla
15:45
Kanadan rajalla
16:10
Kanadan rajalla
16:35
Kanadan rajalla
17:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
18:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
19:00
Tosiputki: Made in Chelsea (S)
20:00
Tosiputki: Made in Chelsea (7)
21:00
Lääkäriopiston lemmenleikit (12)
23:00
Dredd (18)
01:00
Leijonan luola Kanada
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
MM-ralli: Ennakko, Ranska
14:30
UEFA Europa League: Hapoel Beer-Sheva - Southampton (29.9.)
16:30
UEFA Europa League: Manchester United - FC Zorya (29.9.)
18:30
UEFA Europa League: Maalikooste 29.9.
19:30
TCR: Singapore
20:00
MM-ralli: Ennakko, Ranska
20:30
MM-ralli: The Class of 2016
21:30
Mobil 1 The Grid
22:00
Liiga: Tappara - TPS (30.9.)
00:00
Liiga: SaiPa - Ilves (30.9.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:30
Liiga: Kärpät - HPK (29.9.)
15:35
Liiga: Ässät - Pelicans (29.9.)
17:40
Liiga: 4. Erä
18:15
Liiga LIVE: SaiPa - Ilves
21:15
Gillette World Sport
21:45
NASCAR Highlights: New Hampshire
22:45
Trans World Sport
23:45
MM-ralli: Ennakko, Ranska
00:15
MM-ralli: Perjantain Parhaat, Ranska
00:45
MM-rallicross Highlights: Espanja