Ohjelmat

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:50
Ostosruutu
07:20
Eläinten ABC
07:50
Eläinten ABC
08:20
Elokuva: Eläköön, Jaska Jokunen! (S)
10:00
Elokuva: Ressu lähtee maailmalle (S)
11:30
Elokuva: Uskomaton aikahyppy (7)
13:15
Pariskunnan superdieetti
14:10
MasterChef USA
15:05
Cheek - Live@Olympiastadion
15:05
Cheek - Live@Olympiastadion
16:50
Tulossa: The Voice of Finland
16:55
Elokuva: Kilpajuoksu taikavuorelle (12)
18:50
Tulossa: Loirinuotiolla
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
19:30
Tsunami - 10 vuotta katastrofista (7)
20:52
Tulossa: Loirinuotiolla
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Ritarin tarina (12)
23:30
Tulossa: Kuudes aisti (7)
23:35
Poliisit - kotihälytys (12)
00:30
Elokuva: Pieni suuri mies (16)
03:00
Castle (12)
03:50
Rekkakuskit jäällä (7)
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
09:00
Ostosruutu
09:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu
10:30
Ennustaja-TV
11:00
Anthony Bourdain maailmalla
11:55
Huipputatuoija haussa
12:45
Brady Barrin vaarallinen luonto (7)
13:45
Kuuluisat kuppilat
14:15
Kuuluisat kuppilat
14:40
Leijonan luola USA
15:35
Anthony Bourdain minilomalla
16:25
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17:20
Kuuluisat kuppilat
17:50
Kuuluisat kuppilat
18:15
Anthony Bourdain minilomalla
19:05
Leijonan luola USA
20:00
Suomen huutokauppakeisarin joulu
20:55
Haasta Hans
21:50
JIM D: Tuhoisa maapallo (12)
22:40
Rikkaiden panttilainaamo
23:35
Leijonan luola USA
00:25
Amerikan rumimmat tatuoinnit
00:50
Amerikan rumimmat tatuoinnit
01:15
Panttilainaamo Louisiana
01:40
Panttilainaamo Louisiana
02:05
Panttilainaamo Louisiana
02:30
Panttilainaamo Louisiana
02:55
Rantavahdit (12)
03:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
09:30
Unelmien talo
10:00
Leila leipoo
10:30
Jaksa paremmin
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Manhattanin äitiyskonsultti (7)
12:25
Tulossa: The Voice of Finland
12:30
Kodikkaasti vuokralla
13:00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
13:30
Koirakuiskaaja
14:15
Häät sulhasen tapaan
15:25
Tuhluriprinsessat
15:55
Hotellit haltuun
16:50
Emilyn sisustussalaisuudet
17:20
Hurja remontti
18:10
Tulossa: Loirinuotiolla
18:15
Hotellit haltuun
19:10
Neljät häät Amerikassa
20:05
Valheen vangit (7)
21:00
Maailman övereimmät juhlat (S)
22:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät UK
22:55
Tulossa: The Voice of Finland
23:00
Devious Maids (12)
23:55
Neljät häät Amerikassa
00:50
Asiaa seksistä (S)
01:45
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
02:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:05
Missing (12)
18:55
Missing (12)
19:45
Missing (12)
20:35
Missing (12)
21:25
Elokuva: Maailmojen sota (16)
10:00
NBA: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder (25.12.)
12:00
European Rally Championship: Season Review
13:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
13:30
Inside Sailing
14:00
Vuoden Finaalit, NBA: Miami Heat - San Antonio Spurs, 3. Finaali
16:00
NBA Inside Stuff
16:30
NBA: Miami Heat - Cleveland Cavaliers (25.12.)
18:30
UEFA Europa League: Maalikooste (11.12.)
19:25
Championship LIVE: Watford - Wolverhampton
19:25
Championship LIVE: Watford - Wolverhampton
21:30
Vuoden Finaalit, Rallicrossin MM-sarja: Turkki
23:30
Fleet Racing Tour
00:00
Vuoden Finaalit, Purjehduksen MM-kisat: 470 -luokka Miehet
01:00
Vuoden Finaalit, Purjehduksen MM-kisat: 470 -luokka Naiset
10:00
Vuoden Finaalit, Superpesis: Sotkamo - Vimpeli, 3. finaali
13:00
Rallifanin joulupaketti: Australia, Highlights
14:00
Rallifanin joulupaketti: Ranska, Highlights
15:00
Rallifanin joulupaketti: Espanja, Highlights
16:00
Rallifanin joulupaketti: Wales, Highlights
17:00
Vuoden finaalit, SM-liiga: Kärpät - Tappara 7. finaali
20:00
NBA: Miami Heat - Cleveland Cavaliers (25.12.)
20:00
NBA: Miami Heat - Cleveland Cavaliers (25.12.)
22:00
Purjelautailua: Tiree Wave Classic 2014
22:30
Vuoden Finaalit, Superbowl: Seattle Seahawks - Denver Broncos
01:30
Gabon Triathlon