Yhteistyössä

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso (S)
07:25
Disney esittää: Finias ja Ferb (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
07:55
Onnea matkaan, Charlie! (S)
08:25
Eläinten ABC
08:55
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (S)
09:10
Kotikokkien taistelu
10:15
Lapsiperheen taloprojekti
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Kotikokkien taistelu
15:25
Matkaoppaat
15:55
Hotellit haltuun
16:55
Naapurini avaruudesta (S)
17:25
MasterChef USA
18:25
Frasier (S)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
20:00
Suomen Tulli
20:57
Keno
21:00
Holmes NYC (7)
22:00
Beck: Silmä silmästä (16)
00:00
Asema 62 (12)
00:55
Frasier (S)
01:25
Holmes NYC (7)
02:20
MasterChef USA
03:15
Arvostele mun illallinen Suomessa
03:45
Arvostele mun illallinen Suomessa
04:15
Naapurini avaruudesta (S)
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:50
Onnenarpa
09:20
LIVE: Tiedä ja Voita
11:20
Jyrki Sukulan makujen maa
11:50
Jyrki Sukulan makujen maa
12:15
Britannian paras leipomo
13:10
Leijonan luola Kanada
14:05
LA Ink (S)
14:55
Top Chef
15:50
Hurja remontti
16:45
Leijonan luola Kanada
17:40
MasterChef Australia
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Suomen paras leipomo
22:00
Poliisit (S)
22:30
Panttilainaamo
23:00
Australian rajalla
23:30
Australian rajalla
00:00
Täysillä tutkaan (S)
00:30
Myrskyn silmässä (12)
01:25
Leijonan luola Kanada
02:25
LA Ink (S)
03:20
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Onnenarpa
09:00
Hurja painonpudotus
09:55
Tulossa: Adoptoidut (S)
10:00
Leila leipoo Ranskassa
10:30
Kiinalaisen keittiön herkut
11:00
Juhlasuunnittelijat
11:30
Tulossa: Adoptoidut (S)
11:35
Kellyn sisustussalaisuudet
12:30
Toisenlaiset äidit
13:30
Tulossa: Adoptoidut (S)
13:35
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14:05
Tulossa: Adoptoidut (S)
14:10
Miss Universum 2014
16:45
Tulossa: Adoptoidut (S)
16:50
Tanssin superäidit
17:45
Tulossa: Adoptoidut (S)
17:50
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
18:50
Hurja painonpudotus
19:45
Tulossa: Adoptoidut (S)
19:50
Sinkkuelämää (12)
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Elokuva: Ihmeellinen Henry Poole (S)
23:00
Sinkkuelämää (12)
23:40
Sinkkulaiva
00:10
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
01:00
Pappien tekopyhät tyttäret (S)
01:50
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
02:40
Käenpesä (S)
03:35
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
Drop Dead Diva (S)
19:00
Paluu pulpettiin (7)
19:30
Paluu pulpettiin (7)
19:55
Hero-lyhäri: This is my Office
20:00
Nurse Jackie (7)
20:30
Nurse Jackie (S)
21:00
Elokuva: Avaruusboltsit (12)
22:45
Nurse Jackie (7)
23:15
Nurse Jackie (S)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Rallin MM-sarja: Monte Carlo, Power Stage (25.1.)
15:00
European Rally Championship: Jännerrallye
16:00
NFL: Seattle Seahawks - Greeb Bay Packers (4.9.)
18:30
NFL GameDay
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NBA: Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder (25.1.)
21:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
22:00
SM-liiga: KalPa - Ässät (27.1.)
00:00
Championship: Norwich - Brentford (24.1.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
13:45
Volvo Ocean Race: Abu-Dhabi, Leg Start
15:30
SM-liiga: Kärpät - HPK (23.1.)
17:30
SM-liigan viikkomakasiini
18:00
SM-liiga: Ennakkostudio
18:30
SM-liiga LIVE: KalPa - Ässät
21:15
NFL Extra
21:30
Rallin MM-sarja: Monte Carlo Highlights
22:30
NFL Pro Bowl: Team Irwin - Team Carter (25.1.)
01:00
Extreme Sailing
01:30
Seamaster Sailing