Ohjelmaopas | Livtv.fi

Ohjelmaopas

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (7)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (S)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:00
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:10
Lazy Town (S)
08:40
Villiä menoa eläintarhassa (7)
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Sarahin talo
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Sarahin talo
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (7)
17:50
Tuuri
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:00
Huvila & Huussi
20:58
Keno
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Holmes NYC
23:00
Beck: Tyttö maakellarissa (12)
01:05
NCIS Rikostutkijat (12)
02:05
Frasier (7)
02:35
Holmes NYC
03:35
Neljän tähden illallinen
04:05
Neljän tähden illallinen
04:35
Laiva (S)
05:00
Ennustaja-TV
06:45
Ostosruutu
07:45
Onnenarpa
09:15
LIVE: Tiedä ja Voita
11:15
JIM D: Käsittämättömät koneet
12:10
Huipputatuoija haussa
13:05
Leijonan luola USA
14:05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:00
Top Chef
16:00
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Anthony Bourdain minilomalla
18:30
Leijonan luola USA
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Haasta Hans
22:00
Poliisit (S)
22:30
Villit lomavideot
23:00
Villit lomavideot
23:30
Australian rajalla
00:00
Australian rajalla
00:30
Täysillä tutkaan (S)
01:00
Anthony Bourdain minilomalla
01:55
Leijonan luola USA
02:50
Wipeout (12)
03:50
New Yorkin tatuointitarinat
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Piha kuntoon
09:30
Eden
10:00
Hotellit haltuun
11:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
11:30
Kodikkaasti vuokralla
12:00
Yhteinen taloprojekti
12:30
Manhattanin äitiyskonsultti (S)
13:30
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
14:30
Unelmamökki
15:00
Huikeat kakut
16:00
Piha kuntoon
16:30
Eden
17:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
18:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:00
Suomen kaunein mökki
20:00
Supermarjo ja tytöt 2
21:00
Elokuva: Nothing But the Truth (12)
23:15
Good Wife (7)
00:15
Kaksi julkkista ja yhdet häät
01:15
Asiaa seksistä (S)
02:15
Gok Wan: Teinien salatut elämät
03:15
Käenpesä (12)
04:15
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
LA Ink
18:55
Hero-lyhäri: This is my Office
19:00
Nurse Jackie (7)
19:30
Nurse Jackie (7)
20:05
Havaiji 5-0 (12)
21:00
Elokuva: Hit & Run - Kaasu pohjassa (16)
22:50
Havaiji 5-0 (12)
23:45
Deadwood (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Pariisin Maraton 2015
15:00
Rallicrossin MM-sarja: Hockenheimin osakilpailu (3.5.)
17:00
Championship: Derby - Reading (2.5.)
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies (3.5.)
21:30
NASCAR Highlights: Talladega 500 Highlights
22:30
PRO BOXING: Nordic Fight Night (2.5.)
01:00
The Season
01:30
Nykyaikainen viisiottelu: Miesten maailmancup, Italia
02:00
Nykyaikainen viisiottelu: Naisten maailmancup, Italia
02:30
Inside Sailing
03:00
NBA Playoffs LIVE: Atlanta Hawks - Washington Wizards
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League: Zenit - Sevilla (23.4.)
16:00
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
17:00
TCR: Shanghai, Kiina
17:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
18:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - Kärpät, 6. Finaali
20:00
Moto3: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
21:30
Moto2: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
23:00
MotoGP: Jerezin Osakilpailu (3.5.)
00:30
Volvo Ocean Race: Itajai, Leg Start