Ohjelmaopas

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
06:30
Ostosruutu
07:00
Ostosruutu
07:30
Red Caps (S)
08:00
Red Caps (S)
08:30
Merieläinten pelastajat
09:00
Elixir
09:30
Elixir Sport
10:00
Manhattanin koirat
11:00
Eläintarhassa tapahtuu
11:30
Eläintarhassa tapahtuu
12:00
Matkaoppaat
12:30
Matkaoppaat
13:00
Matkaoppaat
13:30
Matkaoppaat
14:00
Wipeout
15:00
Hulttio ja herrasmies (S)
15:30
90210 (7)
16:30
Mitä tuli tehtyä
17:30
Vino Show
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Olipa kerran (12)
20:00
Hauskat kotivideot
20:00
Hauskat kotivideot
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Hope Springs - kahden leidin loukussa (7)
23:00
Under the Dome (12)
00:00
Elokuva: Bitch Slap (16)
02:10
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
03:10
Jopet-show (S)
03:45
Jopet-show (S)
04:15
Jopet-show (S)
04:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Jaksa paremmin
09:25
MasterChef Australia
10:20
MasterChef Australia
11:15
MasterChef Australia
12:10
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
12:40
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
13:10
Entisöintipaja
13:40
Keräilijöiden aarreaitta
14:10
Rekkakuskit jäällä (7)
15:05
Rekkakuskit jäällä (S)
16:00
Gordon Ramsay maailmalla
17:00
Suomen huutokauppakeisari
18:00
Pomo piilossa
19:00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
20:00
Rikkaiden panttilainaamo
21:00
Guinness World Records
22:00
Australian kovimmat keräilijät
23:00
Poliisit (7)
23:30
Poliisit (S)
00:00
Maailman vaarallisimmat tiet (7)
00:55
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään (12)
01:50
JIM D: Modern Marvels
02:45
Panttilainaamo
03:10
Panttilainaamo
03:35
Trigger Happy TV (7)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11:30
Hulluna leivontaan
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Leila järjestää juhlat
13:00
Olet mitä syöt
13:30
Olet mitä syöt
14:00
Kiinalaisen keittiön herkut
14:30
Juhlasuunnittelijat
15:00
Huikeat kakut
16:00
Koirakuiskaaja
17:00
Illallissota
18:00
Kirsi ja himoshoppaajat
19:00
Sinkkulaiva
19:30
Sinkkulaiva
20:00
Sinkkulaiva
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Valheen vangit (12)
22:00
Ruotsin miljonääriäidit
23:00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
00:00
Sinkkulaiva
00:30
Sinkkulaiva
01:00
Sinkkulaiva
01:30
Sinkkulaiva
02:00
Ringer (12)
03:00
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Drop Dead Diva (S)
18:55
Drop Dead Diva (7)
19:50
Drop Dead Diva (S)
20:40
Sarjakurkistus: Missing (7)
20:50
Drop Dead Diva (7)
21:40
Nurse Jackie (12)
22:15
Nurse Jackie (12)
22:50
Nurse Jackie (12)
23:25
Nurse Jackie (12)
00:00
Nurse Jackie (12)
10:00
Mobil 1 The Grid
10:30
Championship: Brentford - Fulham (21.11.)
12:30
SM-liiga: Tappara - KalPa (21.11.)
12:30
SM-liiga: Tappara - KalPa (21.11.)
14:30
NFL GameDay
15:00
NFL: Arizona Cardinals - Detroit Lions (16.11.)
17:30
The Season
18:00
European Rally Championship: Korsika
19:00
NBA: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (22.11.)
21:00
UEFA Europa League: Maalikooste (6.11.)
22:00
SM-liiga: Lukko - TPS (22.11.)
00:00
MotoGP: Valencian Osakilpailu (9.11.)
01:30
Inside European Rally Championship: Korsika
10:00
NBA Inside Stuff
10:30
Arktiset Vedet
11:00
NBA: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (22.11.)
11:00
NBA: Washington Wizards - Cleveland Cavaliers (22.11.)
13:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
13:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
13:30
Rallin MM-sarja: Wales, Highlights
14:30
Australasian Safari
15:30
Fleet Racing Tour
16:00
Inside Sailing
16:30
SM-liiga: Ennakkostudio
16:30
SM-liiga: Ennakkostudio
17:00
SM-liiga LIVE: Lukko - TPS
17:00
SM-liiga LIVE: Lukko - TPS
19:45
NFL Extra
20:00
Beach Volley World Tour: Miesten Pronssiottelu & Finaali, Doha (8.11.)
22:00
NFL: Kansas City Chiefs - Seattle Seahawks (16.11.)
01:00
Volvo Ocean Race: Cape Town, Leg Start
02:30
Seamaster Sailing
03:00
NBA LIVE: Houston Rockets - Dallas Mavericks
03:00
NBA LIVE: Houston Rockets - Dallas Mavericks