Ohjelmaopas

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
06:30
Ostosruutu
07:00
Ostosruutu
07:30
Red Caps (S)
08:00
Red Caps (S)
08:30
Merieläinten pelastajat
09:00
Elixir
09:30
Elixir Sport
10:00
Villiä menoa eläintarhassa (S)
10:35
Eläintarhassa tapahtuu
11:05
Matkaoppaat
11:35
Matkaoppaat
12:05
Matkaoppaat
12:35
Matkaoppaat
13:05
Tulossa: The Voice of Finland
13:10
Gordon Ramsay ja paras ravintola
14:10
Panttilainaamo
14:40
Hulttio ja herrasmies (7)
15:10
Mitä tuli tehtyä
16:10
Elokuva: Alvin ja pikkuoravat 2 (S)
17:55
Olipa kerran (12)
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
KidsRock 2014
20:57
Keno
21:00
Elokuva: Saiturin joulu (12)
23:00
Poliisit - kotihälytys (12)
00:00
Elokuva: Lihakirves (18)
01:50
Tulossa: Kuudes aisti (7)
01:55
Amerikan kovimmat keräilijät
02:50
Jopet-show (S)
03:25
Jopet-show (S)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Ostosruutu
09:30
Jaksa paremmin
09:55
MasterChef Australia All Stars
10:50
MasterChef Australia All Stars
11:45
Mahdoton illallinen
12:35
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
13:05
Jeff Corwin ja valtamerten salaisuudet
13:35
Entisöintipaja
14:00
Keräilijöiden aarreaitta
14:30
Rekkakuskit jäällä (7)
15:25
Rekkakuskit jäällä (S)
16:20
Gordon Ramsay maailmalla
17:15
Amerikan kovimmat keräilijät
18:10
Pomo piilossa
19:05
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
20:00
Rikkaiden panttilainaamo
21:00
Guinness World Records
22:00
Australian kovimmat keräilijät
22:55
Tulossa: Kuudes aisti (7)
23:00
Panttilainaamo
23:30
Panttilainaamo
23:55
Panttilainaamo
00:25
Panttilainaamo
00:50
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
01:20
Arman ja viimeinen ristiretki (7)
01:50
JIM D: Modern Marvels
02:45
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10:30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11:30
Ullan unelmakakku
12:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12:30
Olet mitä syöt
13:00
Olet mitä syöt
13:35
Leila järjestää juhlat
14:05
Korealaisen keittiön aakkoset
14:40
Juhlasuunnittelijat
15:10
Huikeat kakut
16:10
Koirakuiskaaja
17:00
Illallissota
18:00
Kirsi ja himoshoppaajat
18:55
Tulossa: The Voice of Finland
19:00
Sinkkulaiva
19:30
Sinkkulaiva
20:00
Sinkkulaiva
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Valheen vangit (S)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
22:55
Rakkauden FAQ
23:50
Liv D: Ahmatin kiirastuli (S)
00:45
Sinkkulaiva
01:15
Sinkkulaiva
01:40
Sinkkulaiva
02:10
Sinkkulaiva
02:40
Liv D Henkilökuva: Jude Law (7)
03:40
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:05
Drop Dead Diva (S)
19:00
Drop Dead Diva (S)
19:50
Drop Dead Diva (S)
20:45
Drop Dead Diva (S)
21:35
Sarjakurkistus: Missing (7)
21:45
Nurse Jackie (12)
22:15
Nurse Jackie (12)
22:50
Nurse Jackie (12)
23:20
Nurse Jackie (12)
10:00
NBA Inside Stuff
10:30
NBA: San Antonio Spurs - Portland Trailblazers (19.12.)
12:30
NFL GameDay
13:00
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
13:30
SM-liiga: Kärpät - HPK (27.11.)
15:30
Beach Volley World Tour: Naisten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (14.12.)
17:30
Inside European Rally Championship: Korsika
18:00
Night of the Jumps: Frankfurt
19:00
Purjehdusta: ISAF Abu Dhabi World Cup
20:00
NBA LIVE: New York Knicks - Phoenix Suns
20:00
NBA LIVE: New York Knicks - Phoenix Suns
23:00
NFL: San Diego Chargers - Denver Broncos (14.12.)
01:30
Inside Sailing
10:00
SM-liiga: HIFK - Pelicans (25.11.)
12:00
Beach Volley World Tour: Miesten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (13.12.)
13:55
NFL Extra
13:55
NFL Extra
14:10
Championship LIVE: Derby - Norwich
14:10
Championship LIVE: Derby - Norwich
16:15
NBA: San Antonio Spurs - Portland Trailblazers (19.12.)
16:15
NBA: San Antonio Spurs - Portland Trailblazers (19.12.)
18:10
NFL Extra
18:30
SM-liiga: Tappara - TPS (28.11.)
20:30
Championship: Derby - Norwich (20.12.)
22:30
UEFA Europa League: Maalikooste (11.12.)
23:30
Fleet Racing Tour
00:00
Gabon Triathlon
00:30
Purjelautailua: Tiree Wave Classic 2014
01:00
The Season
01:30
Volvo Ocean Race: Cape Town, Leg Start
03:00
Seamaster Sailing
03:25
NFL LIVE: San Francisco 49ers - San Diego Chargers
03:25
NFL LIVE: San Francisco 49ers - San Diego Chargers