Ohjelmaopas | Livtv.fi

Ohjelmaopas

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Vaihdokit (7)
07:50
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
07:55
Disney esittää: Aku ja kumppanit (S)
08:05
Pound Puppies (S)
08:30
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:40
Korealaisen keittiön aakkoset
09:15
Gordon Ramsay - pannu kuumana
10:20
Sarahin talo
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Deittikamera
14:20
Sarahin talo
14:50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Laiva (S)
17:20
Frasier (S)
17:50
Tuuri
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:00
Huvila & Huussi
20:57
Keno
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Holmes NYC (12)
23:00
Beck: Skorpioni (16)
01:00
NCIS Rikostutkijat (12)
02:00
Frasier (S)
02:30
Holmes NYC (12)
03:30
Neljän tähden illallinen
04:00
Neljän tähden illallinen
04:30
Laiva (S)
05:00
Ennustaja-TV
07:00
Ostosruutu
08:00
Onnenarpa
09:30
LIVE: Tiedä ja Voita
11:30
JIM D: Käsittämättömät koneet
12:25
Huipputatuoija haussa
13:15
Leijonan luola Kanada
14:10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15:05
Top Chef
16:05
Hurja remontti
17:00
Kuuluisat kuppilat
17:30
Gordon Ramsay maailmalla
18:30
Leijonan luola Kanada
19:30
Top Chef
20:30
Poliisit (S)
21:00
Haasta Hans
22:00
Poliisit (S)
22:30
Suomen Tulli
23:30
Australian rajalla
00:00
Australian rajalla
00:30
Täysillä tutkaan (S)
01:00
Gordon Ramsay maailmalla
02:00
Leijonan luola Kanada
03:00
New Yorkin tatuointitarinat
03:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Piha kuntoon
09:30
Eden
10:00
Hotellit haltuun
11:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
11:30
Kodikkaasti vuokralla
12:00
Yhteinen taloprojekti
12:30
Manhattanin äitiyskonsultti (S)
13:30
Häät sulhasen tapaan Amerikassa
14:30
Unelmamökki
15:00
Huikeat kakut
16:00
Piha kuntoon
16:30
Eden
17:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
18:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:00
Neljät häät Amerikassa
20:00
Supermarjo ja tytöt 2
21:00
Elokuva: Tulikärpäsiä puutarhassa (12)
23:05
Good Wife (7)
00:05
Kaksi julkkista ja yhdet häät
01:05
Asiaa seksistä (S)
02:05
Käenpesä (7)
03:05
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Hero-lyhäri: This is my Office
18:05
LA Ink
19:00
Nurse Jackie (12)
19:30
Nurse Jackie (7)
20:05
Havaiji 5-0 (12)
21:00
Elokuva: Pandorum (16)
23:00
Havaiji 5-0 (12)
23:55
Deadwood (16)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Volvo Ocean Race: Itajai, In-Port Race
16:05
Rallin MM-sarja: Argentiina EK12, Power Stage (26.4.)
17:00
Championship: Bournemouth - Bolton (27.4.)
19:00
NBA Inside Stuff
19:30
Inside Sailing
20:00
NBA Playoffs: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers (26.4.)
22:00
Beach Volley World Tour: Miesten Finaali & Pronssiottelu, Fuzhou (25.4.)
00:00
NASCAR Highlights: Richmond, Toyota Owners 400
01:00
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
01:30
Gillette World Sport
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Speedwayn MM-sarja: Varsova, Puola (18.4.)
15:30
TCR: Shanghai, Kiina
16:00
Moto2: Argentiinan Osakilpailu (19.4.)
17:30
Gillette World Sport
18:00
SM-liigan viikkomakasiini
18:30
SM-liiga Playoffs: Kärpät - Tappara, 7. Finaali (25.4.)
21:30
UEFA Europa League: Fiorentina - Dynamo Kiova (23.4.)
23:30
Nykyaikainen viisiottelu: Miesten Maailmancup, Egypti
00:00
Nykyaikainen viisiottelu: Naisten Maailmancup, Egypti
00:30
Night of the Jumps: Basel
01:35
Inside European Rally Championship: Irlanti