Ohjelmaopas | Livtv.fi

Ohjelmaopas

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Onnenarpa
08:00
Bumba (S)
08:05
Bubble Guppies (S)
08:30
Merieläinten pelastajat
09:00
Elixir
09:30
Elixir Sport
10:00
Neljän tähden illallinen
10:30
Neljän tähden illallinen
11:00
Neljän tähden illallinen
11:30
Neljän tähden illallinen
12:00
Laiva (S)
12:30
Laiva (S)
13:00
Laiva (S)
13:30
Laiva (S)
14:00
Laiva (S)
14:30
Eläinten pelastajat (7)
15:00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
16:00
Elokuva: Stand by Me - viimeinen kesä (S)
17:55
Huvila & Huussi
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Guinness World Records - Ihmeelliset ennätysvideot
19:30
Napamiehet (7)
20:00
Vino Show
21:25
Keno
21:30
Elokuva: 007 - Timantit ovat ikuisia (16)
00:00
Elokuva: Keskiyön lihajuna (18)
02:05
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
03:05
Totuus rikosotsikoiden takaa (16)
04:05
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
07:00
Onnenarpa
08:30
Jaksa paremmin
09:00
MasterChef Australia
11:00
Gordon Ramsay maailmalla
12:00
Hurja remontti
13:00
Guinness World Records
14:00
Panttilainaamo UK
15:00
Metsien miehet (7)
16:00
Kuuluisat kuppilat
16:30
Kuuluisat kuppilat
17:00
Henkka & Niki vs. Amerikka
17:30
Jyrki Sukulan makujen maa
18:00
Amerikan kovimmat keräilijät
19:00
Poliisit (S)
19:30
Poliisit (S)
20:00
Poliisit (S)
20:30
Poliisit (S)
21:00
Suomen huutokauppakeisari
22:00
Panttilainaamo
22:30
Panttilainaamo
23:00
Rekkakuskit jäällä (7)
00:00
Villit nettivideot (16)
00:30
Villit nettivideot (12)
01:00
JIM D: Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
02:00
Panttilainaamon autospesialistit (S)
02:30
Panttilainaamon autospesialistit (S)
03:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:30
Onnenarpa
09:00
Illallissota
10:00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
10:30
Yllätyskokki Niki
11:00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11:30
Kiinalaisen keittiön herkut
12:00
Bill Grangerin makoisat matkat
13:00
Taste
14:00
Joan Rivers laittaa tuulemaan (S)
15:00
Maailman övereimmät juhlat (7)
16:00
Neljät häät Amerikassa
17:00
Neljät häät Amerikassa
18:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:00
Arvostele mun illallinen Suomessa
19:30
Arvostele mun illallinen Suomessa
20:00
Jutta ja huikeat häädieetit
20:57
Keno
21:00
Temptation Island Suomi (7)
22:00
Temptation Island Suomi (7)
23:00
Kumman kaa (S)
23:30
Kumman kaa (S)
00:00
Ruotsin miljonääriäidit
01:00
Elokuva: Viimeinen uhri (16)
02:50
Suomi-tytöt New Yorkissa (S)
03:50
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Olipa kerran (12)
18:55
Olipa kerran (12)
19:50
NCIS Los Angeles (12)
20:45
NCIS Los Angeles (12)
21:40
Kylmä rinki (16)
22:45
Kylmä rinki (16)
10:00
Rallin MM-sarja: Argentiina, 1. kisapäivä
10:30
Gillette World Sport
11:00
SM-liiga: Playoff Extra
11:00
Rallin MM-sarja: Argentiina EK6, Super Especial Parque Tematico (24.4.)
12:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - Kärpät, 6. Finaali (24.4.)
14:00
UEFA Europa League: Maalikooste (23.4.)
15:00
Air & Style Tour: Innsbruck
15:30
Volvo Ocean Race: Life at the Extreme
16:00
Championship: Norwich - Middlesbrough (17.4.)
17:55
NBA Inside Stuff
18:20
NBA Playoffs: Dallas Mavericks - Houston Rockets (24.4.)
20:15
Inside Sailing
20:45
PRO BOXING LIVE: Tyron Zeuge vs. Nikola Sjekloca
00:30
NASCAR Highlights: Bristol, Food City 500
01:30
Abu Dhabi Desert Challenge 2015
10:00
NBA Playoffs: Dallas Mavericks - Houston Rockets (24.4.)
12:00
UEFA Europa League: Fiorentina - Dynamo Kiova (23.4.)
14:00
Night of the Jumps: Ranska
15:00
The Season
15:30
Rallin MM-sarja: Argentiina, 1. kisapäivä
16:00
TCR: Shanghai, Kiina
16:30
SM-liiga: Ennakkostudio
17:00
SM-liiga Finaalit LIVE: Kärpät - Tappara, Mahdollinen 7. Finaali
20:15
Inside European Rally Championship: Irlanti
20:50
Extreme Sailing
21:25
Rallin MM-sarja: Argentiina, 1. kisapäivä
22:00
NBA Playoffs LIVE: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
01:00
Seamaster Sailing
01:25
SM-liiga: Playoff Extra
01:30
NASCAR LIVE: Richmond