Ohjelmaopas | Livtv.fi

Ohjelmaopas

OHJELMAOPAS Ladataan
  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Bumba (S)
06:05
Pound Puppies (S)
06:30
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:40
Chuckin ja ystävien seikkailut (S)
06:55
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa (7)
07:45
Lego Nexo Knights (7)
08:10
Lego Star Wars (7)
08:35
Lego Ninjago (7)
09:00
Vaaleanpunainen pantteri (7)
09:10
Soppa365
09:20
Hansin grillikesä
10:20
Neljän tähden illallinen
10:50
Onnenarpa
11:50
LIVE: Tiedä ja Voita
13:45
Palavaa rakkautta (S)
14:15
Palavaa rakkautta (S)
14:45
Vaaleanpunainen pantteri (S)
14:55
Amerikan kovimmat keräilijät
16:00
Onnenarpa
16:05
Team Ahma (7)
16:35
Soppa365
16:45
Hauskat kotivideot
17:50
Hauskat kotivideot
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Hyvät kaupat (S)
20:00
Hauskat kotivideot
20:58
Keno
21:00
Love Happens - Tilaa rakkaudelle (S)
23:15
Pako Alcatrazista (12)
01:35
Amerikan kovimmat keräilijät
02:35
Kauppaneuvos Jethro (S)
03:35
Poliisit - kotihälytys (12)
04:35
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:45
Ostosruutu
10:15
Ostosruutu - VitaPrism
10:45
Onnenarpa
12:15
Haasta Hans
13:15
Hurja remontti
14:15
Top Chef
15:15
MasterChef USA
16:15
Martina ja hengenpelastajat
17:15
Team Ahma (S)
17:50
Team Ahma (7)
18:25
Team Ahma (S)
19:00
Panttilainaamon autospesialistit
19:30
Panttilainaamon autospesialistit
20:00
Australian kovimmat keräilijät
21:00
Grillit huurussa (S)
22:00
Leijonan luola USA
23:00
Leijonan luola Kanada
00:00
Arman ja viimeinen ristiretki (7)
01:00
Firmat kuntoon
02:00
Pomo piilossa
03:00
JIM D: Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla (7)
04:00
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
06:00
Ostosruutu
09:00
Lauran matkakuvia: Tukholma
09:30
Huvila & Huussi
10:30
Remppa vai muutto
11:30
Candice sisustaa
12:00
Candice sisustaa
12:30
Sinkkuillallinen
13:30
Jaksa paremmin
14:00
Hurja painonpudotus
14:55
Me Naiset esittää: #evek
15:00
Suomen kaunein mökki
16:00
Tanssin superäidit
17:00
Neljät häät Amerikassa
18:00
Hurja painonpudotus UK
19:00
Remppa vai muutto
20:00
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
21:00
Jutta ja 10 suurta unelmaa
22:00
Bachelor Suomi (S)
23:00
Gigolot (12)
23:35
Gigolot (12)
00:10
Suomen täydelliset venäläisnaiset (S)
01:10
Nakudeitit (7)
02:10
Polyamory: Married & Dating (16)
02:45
Polyamory: Married & Dating (16)
03:20
Ennustaja-TV
10:25
Fosters (12)
11:10
Fosters (7)
11:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
12:45
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
13:35
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
14:25
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
15:15
Maaginen Criss Angel (7)
16:00
Maaginen Criss Angel (S)
16:45
Rantavahdit (7)
17:10
Rantavahdit (7)
17:35
Rantavahdit (S)
18:00
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
18:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
19:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
20:55
Tosiputki: Ibiza Weekender (S)
21:55
Syytettynä murhasta (12)
23:45
Rantavahdit (12)
00:10
Rantavahdit (7)
00:35
Rantavahdit (S)
01:00
Tricked (7)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
17:00
Speedway: Krsko, Slovenia (30.4.)
19:00
Gillette World Sport
19:30
NBA Inside Stuff
20:00
NBA Playoffs: Golden State Warriors - Portland Trailblazers (3.5.)
22:00
UEFA Europa League: Liverpool - Villarreal (5.5.)
00:00
Championship: Brighton - Derby (2.5.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
UEFA Europa League: Liverpool - Villarreal (5.5.)
16:00
UEFA Europa League: Sevilla - Shakhtar Donetsk (5.5.)
18:00
UEFA Europa League: Maalikooste (5.5.)
18:30
SM-liiga Finaalit: Tappara - HIFK, 6. Finaali (26.4.)
21:30
TCR: Estoril, Portugal
22:00
MM-rallicross: Portugalin osakilpailu (17.4.)
00:00
Speedway: Krsko, Slovenia (30.4.)
02:00
Trans World Sport
03:00
NASCAR Highlights: Talladega
04:00
UEFA Europa League: Maalikooste (5.5.)
04:30
NBA Playoffs LIVE: Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs