Ajankohtaista

  • 5-12
  • 12-18
  • 18-5
= Katseltavissa Ruudussa
= Tulossa Ruutuun
05:00
Ennustaja-TV
06:30
Ostosruutu
07:00
Disneyn esikoulu: Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot (S)
07:25
Disney esittää: Kim Possible (7)
07:50
Lego Star Wars (7)
08:15
Vaaleanpunainen pantteri (S)
08:25
Waverly Placen velhot (S)
08:50
Eläinten ABC
09:20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09:50
Pariskunnan superdieetti
10:50
Ennustaja-TV
11:20
Ostosruutu
11:50
Ostosruutu
12:20
LIVE: Tiedä ja Voita
13:50
Kodikkaasti vuokralla
14:20
Bill Grangerin makoisat matkat
15:20
Matkaoppaat
15:50
Huippumalli haussa
16:50
Panttilainaamo
17:20
Frasier (S)
17:50
Ravintola X
18:55
HS-uutiset
18:58
HS-sää
19:00
Sokkokokki
20:00
Suomen huutokauppakeisari
20:00
Suomen huutokauppakeisari
20:57
Keno
21:00
Poliisit - kotihälytys (12)
22:00
Hyvät ja huonot uutiset
23:00
Tulossa: Kuudes aisti (7)
23:05
Castle (12)
00:05
Frasier (S)
00:35
Asema 62 (12)
01:30
Jengielämää (16)
02:30
Maailman vaarallisimmat tiet (7)
03:25
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
09:30
Ostosruutu
10:00
Ostosruutu
10:30
Ostosruutu
11:00
Ennustaja-TV
11:30
Huipputatuoija haussa
12:20
JIM D: Modern Marvels
13:15
Kuuluisat kuppilat
13:45
Kuuluisat kuppilat
14:15
Leijonan luola USA
15:10
MasterChef Australia All Stars
16:05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17:05
Kuuluisat kuppilat
17:35
MasterChef Australia All Stars
19:00
Leijonan luola USA
20:00
Surkeiden kuskien autokoulu (7)
20:30
Amerikan rumimmat tatuoinnit
21:00
Arman ja viimeinen ristiretki (12)
21:30
Arman ja viimeinen ristiretki (7)
22:00
Panttilainaamo Louisiana
22:30
Panttilainaamo
23:00
Leijonan luola USA
23:55
Vuorien sankarit (7)
00:50
Gordon Ramsay maailmalla
01:45
Henkka & Niki vs. Amerikka
02:10
Henkka & Niki vs. Amerikka
02:40
MasterChef Australia All Stars
03:55
Ennustaja-TV
05:00
Ennustaja-TV
07:30
Ostosruutu
08:00
Ostosruutu
08:30
Ostosruutu
09:00
Unelmien talo
09:30
Ullan unelmakakku
09:55
Leila leipoo
10:25
Sarahin sisustusvinkit
10:55
Supermarjo ja tytöt
11:25
Manhattanin äitiyskonsultti (S)
12:20
Leila järjestää juhlat
12:45
Kodikkaasti vuokralla
13:15
Hulluna leivontaan
13:45
Tuhluriprinsessat
14:15
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14:45
Illallissota
15:40
Hotellit haltuun
16:35
Olet mitä syöt
17:05
Hurja remontti
18:00
Hotellit haltuun
19:00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
19:55
Sinkkuelämää (12)
20:30
Sinkkulaiva
21:00
Valheen vangit (S)
22:00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23:00
Sinkkuelämää (12)
23:40
Sinkkulaiva
00:10
Toisenlaiset äidit
01:05
Ruotsin plastiikkakirurgit
02:00
Häähullut (7)
02:55
Ennustaja-TV
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
18:00
Drop Dead Diva (S)
19:00
Happy Endings (7)
19:30
Happy Endings (7)
20:00
Havaiji 5-0 (12)
20:50
Sarjakurkistus: Missing (7)
21:00
Elokuva: Syvälle salattu (12)
22:55
Havaiji 5-0 (12)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
SM-liiga: SaiPa - Kärpät (16.12.)
16:00
Beach Volley World Tour: Naisten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (14.12.)
16:00
Beach Volley World Tour: Naisten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (14.12.)
18:00
NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat (16.12.)
18:00
NBA: Brooklyn Nets - Miami Heat (16.12.)
20:00
European Rally Championship: Season Review
21:00
NFL: New England Patriots - Miami Dolphins (14.12.)
21:00
NFL: New England Patriots - Miami Dolphins (14.12.)
00:00
Championship: Brighton - Millwall (12.12.)
Ei ohjelmia valitulla aikavälillä.
14:00
Beach Volley World Tour: Naisten semifinaalit, Mangaung (14.12.)
14:00
Beach Volley World Tour: Naisten semifinaalit, Mangaung (14.12.)
16:00
UEFA Europa League: Club Brugge - HJK (11.12.)
18:00
SM-liiga: SaiPa - Kärpät (16.12.)
18:00
SM-liiga: SaiPa - Kärpät (16.12.)
20:00
PRO BOXING: Nordic Fight Night, Kööpenhamina (13.12.)
22:00
UEFA Europa League: Maalikooste (11.12.)
23:00
Beach Volley World Tour: Miesten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (13.12.)
23:00
Beach Volley World Tour: Miesten Finaali & Pronssiottelu, Mangaung (13.12.)
01:00
Night of the Jumps: Frankfurt